Komentářová povídka -> tady a tady
Zadání 10. kola Cesty do Volterry -> tady

Červenec 2010

Alex Meraz - 2 videa

29. července 2010 v 11:25 Videa
2 videa s Alexem Merazem (Paulem). Na tom prvním tancuje, na tom druhém ze sebe strhává tričko.  :D :DCesta do Volterry - 11. kolo (vyhodnocení)

25. července 2010 v 20:40 | Kayluska06 |  Soutěže
Tak je tu vyhodnocení posledního kola Cesty do Volterry... To to ale uteklo! Musím říct, že jsem ráda aspoň za ty 4 lidi, co v soutěži zůstali, z nichž pouze 3 se účastnili aktivně. Myslím, že vy tři jste si všechny vedly velice dobře a díky vám všem je Edward nakonec zachráněn. Úspěšně jste dorazily až do Volterry - cesta to nebyla snadná a doufám, že vám za to stála (Edward v to taky doufá :D).

Hey, I´m on Twitter now!

25. července 2010 v 8:36 | Kayluska06
Ahojte! Tak jsem si založila účet na Twitteru... Nevím, jestli je to k čemu dobré, ale tak uvidím... Minimálně se to hodí na procvičení angličtiny. Jsem tam jako Kayluska06, tak pokud tam někdo jste, dejte vědět. ;)

Mám nový blog...

22. července 2010 v 20:23
... o Kylie Minogue. Pokud ji máte rádi, tak se koukněte. ;)


Můj výtvor - pokus o Bellu

19. července 2010 v 16:14 | Kayluska06 |  Moje grafika
Upozorňuji vás, že neumím kreslit. Výtvarná výchova byla po dlouhá léta mým nejneoblíbenějším předmětem (přestože jsem z ní vždycky dostala jedničku) a neuvěřitelně jsem si oddychla po poslední výtvarce posledního školního roku, poněvadž dalšími čtyřmi lety mě bude provázet už jenom hudebka a výtvarka mě už otravovat nebude. Jupí!!!

Cesta do Volterry - 10. kolo (vyhodnocení)

16. července 2010 v 14:01 | Kayluska06 |  Soutěže
Vyhodnocení 10. kola CdV.

Cesta do Volterry - 11. kolo (zadání)

14. července 2010 v 16:28 | Kayluska06 |  Soutěže
Zadání 11. kola je tu zase o něco dřív, a to kvůli Avatar Cullen, která pak odjíždí pryč... Ale věřím, že i vás ostatní potěší, že je tu zadání dřív. :))

Přečetla jsem Grafický román Stmívání - Díl 1...

12. července 2010 v 15:23 | Kayluska06 |  Stmívání
... a musím říct, že jsem nadšená i zklamaná.

Nadšená z těch úchvatných kreseb.
Nadšená z toho, jak věrně to kopíruje knihu.
Nadšená z toho, že se to líbilo i mojí sestře, která Twilight nesnáší.

A jsem:

Zklamaná z toho, že je to rozdělené na díly.
Zklamaná z toho, že to stálo tolik peněz. (Tři stovky mi za to přijdou fakt dost. :/)
Zklamaná z toho, že ty postavy vypadají úplně jinak než jsem si je představovala.

Mimochodem, teď čtu ten Krátký druhý život Bree Tannerové a je to vážně zajímavé.

Mějte se hezky!
Vaše
nadšená
a zklamaná
Kayluska06


Tři nové sb

11. července 2010 v 13:27 | Kayluska06 |  ♥Spřátelené blogy♥
Mám tři super nové sb, Andy, Avatar Cullen a Lenka a Jája.

Diplomy:

h

k

hh

Dakota na Nova cinema

8. července 2010 v 20:42 Ostatní herci/postavy
Ahojte, neozývám se, protože tu mám na tři dny kámošku. Akorát vás chci upozornit, že právě běží film Kocour na Nova cinema, kde hraje Dakota Fanning (Jane). Je to sice takový film pro děti, ale tak... Je to skoro fanouškovská povinnost se mrknout. :D Já se bohužel dívat nebudu, ale pak to zkouknu třeba na netu. :D


Cesta do Volterry - 9. kolo (vyhodnocení)

7. července 2010 v 8:06 | Kayluska06 |  Soutěže
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych vyhodnotila 9. kolo.

Můj názor na Holky z lepší společnosti

6. července 2010 v 10:56 | Kayluska06 |  Ostatní herci/postavy
V neděli 4.7.2010 v 20:00 hodin vysílala TV Nova film Holky z lepší společnosti (Uptown girls), kde hrála Dakota Fanning (Jane).

Dívala jsem se a musím říct, že to vůbec nebylo špatné. :)) Dakota podala úžasný výkon, jako Ray byla přesvědčivá. Ten kluk, do kterého se zamilovala její chůva Molly, mi byl ale vyloženě nesympatický. :X :D :D Děj byl místy trošku depresivní, ale jinak to byl vesměs příjemný film. ;)
Best blog friends

2. července 2010 v 16:46 | Kayluska06 |  Moje grafika
Tak jsem zrovna dneska přemýšlela, že na můj blog sice moc lidí nechodí, ale je tu pár stálých "zákazníků".... A těm bych chtěla moc poděkovat a říct, že si jich vážně moc vážím!!! :) Proto jsem pro vás vyrobila tohle:


(Zleva: Já=Kayluska06, Verky, Carmen555, Lillyanne, MS. Cullen, Mireldis).

A taky bych vám chtěla poděkovat každému zvlášť:

Verky za to, že se mnou drží už od dob, co jsem měla blog o HP. Jsem ráda, že jsme stále affs, přestože tvůj blog je zaměřený na HP a ten můj na Twilight... ;)

Carmen555 za to, že je věrnou čtenářkou mých povídek a že si čte všechny ty články, co sem tak pracně vkládám... (:D :D :D). Akorát bys teda mohla přidávat komentáře, ať vím, že jsi tu byla. ;) Navíc mě hrozně zajímá tvůj názor. ;)

Lillyanne za to, že si nemyslí, že můj blog je absolutně na nic. :D Stačily... - kolik to bylo, dvě hodiny? -, abych se dovtípila, že je to člověk poněkud náročný a ne jen tak ledasčím se mu zavděčíte... Takže si toho vážně cením a vážím. Navíc jí vděčím za soutěž Cesta do Volterry, která je chabou Twi imitací jejího Expecta Patronum. ;)

MS. Cullen (ano, samozřejmě jsem tě napsala pod Roba xD :D :D) za to, že na můj blog chodí často a téměř nikdy neopomene zanechat nějaký komentář. :)) To mě samozřejmě moc těší. :) Také za to, že mě na facebooku nikdy neodmítne a vždycky se mnou pokecá. :D :D A vůbec za všechnu podporu. :)

A Mireldis za to, že se tak hezky zapojila do seznamu pravidelně navštěvujících. Nechodí sem zas tak dlouho, ale já jsem za ni vážně moc vděčná. Navíc přispívá (nebo spíš přispívala, teď se to nějak zadrhlo, co, Mireldis? :D) do komentářové povídky. A taky je to jedna z mála holek, co se mnou na icqku pokecají o Twilight. ;)

Vážně vám mockrát děkuju, bez vás by tenhle blog neměl smysl. Mám vás hrozně ráda!!!

Vaše
nejhodnější xD
Kayluska06

Včera jsem viděla Zatmění

2. července 2010 v 15:17 | Kayluska06 |  Zatmění
Takže včera jsem šla do kina na Zatmění se svýma dvěma milýma kámoškama... A užila jsem si to! A jak! Vážně, nebyla jsem ani trochu zklamaná (s čímž jsem potajmu počítala, že budu zklamaná)! Většina scén byla věrně podle knížky a skoro žádná nechyběla!!! Ve filmu byla zastoupena akce, láska i humor, takže já jsem spokojená. ;)


Today→Eclipse

1. července 2010 v 18:12 | Kayluska06 |  Zatmění
Nazdárek!
Takže dneska jdu do kina na Zatmění - a určitě vám nemusím vykládat, jak moc se těším. xD xD
Doufám, že nebudu zklamaná, jsem stará pesimistka, a proto počítám s tím, že některé scény nebudou podle mých představ, ale určitě (doufejme) bude můj celkový dojem z filmu dobrý.

Mimochodem, dneska v knihkupectví jsem zahlídla Krátký druhý život Bree Tannerové. Asi si ho koupím spolu s Grafickým románem Stmívání (ty kresby jsou úchvatné). Asi bych si to normálně nekoupila, ale když mám ten poukaz, co jsem vyhrála v literární soutěži Kdyby měl Masaryk internet, tak proč ne, že. :P

A taky jsem si koupila ten Popcorn Eclipse speciál. Ty plakáty nic moc, ale stejně většina z nich půjde na nástěnku/skříně/dveře. :D :D

Mějte se krásně!

Vaše
natěšená
Kayluska06

Dakota v neděli na Nově

1. července 2010 v 9:46 | Kayluska06 |  Ostatní herci/postavy
Ahojte, v neděli 4.7.2010 v 20:00 hodin je na Nově vysílán film Holky z lepší společnosti (Uptown Girls, natočeno 2003), kde hraje Dakota Fanning (Jane)!!!! Ještě jsem ten film nikdy neviděla, ale určitě se kouknu, takže pokud by vás to taky zajímalo, určitě se podívejte. :))