Komentářová povídka -> tady a tady
Zadání 10. kola Cesty do Volterry -> tady

Prosinec 2009

Komentář Stephenie Meyerové ke knize Klub osamělých srdcí

31. prosince 2009 v 15:27 | Kayluska06 |  Stephenie Meyer
Můj překlad, takže omluvte nedostatky. :)
Lonely Heart Club Elizabeth Eulberg twilight stephenie meyer

Rosalie Hale Barbie

31. prosince 2009 v 15:02 | Kayluska06 |  Nikki Reed/Rosalie Hale
Podle mě je ta podoba úžasná!

Dnes - Zathura!

29. prosince 2009 v 14:57 | Kayluska06 |  Kristen Stewart
Dneska v 16:55 na Nově hraje Zathura, kde účinkuje i Kristen Stewart. Má tam roli sice nijak výraznou, ale je tam! :D Takže já se rozhodně podívám. :) Už jsem to letos sice viděla, ale je to celkem dobrý film, tak se kouknu znova. ;) A co vy, budete se dívat?

Happy birthday, Stephenie!

25. prosince 2009 v 12:02 | Kayluska06 |  Stephenie Meyer
No jak jsem na to jen mohla zapomenout? Včera oslavila narozeniny nejbáječnější spisovatelka všech dob, nikdo jiný než naše milá Stephenie Meyerová!!! Gratuluju!!!!

Jinak jak jste si užili Štědrý den? U nás byl Ježíšek celkem bohatý, dostala jsem knížku Hostitel od výše zmiňované Stephenie... :) No větší dárek jsem jí snad k narozeninám a Vánocům dát nemohla, že mi rodiče koupí její knížku, ne? :D A ještě jsem dostala diář Top Dívky, kde je hlavním tématem Stmívání. :)) Co jste dostali vy? Kayluska06


Veselé Vánoce,...

24. prosince 2009 v 16:47
,... šťastný a kouzelný rok 2010, plný pohledů na Edwardovu krásnou tvář a Jacobovo sexy tělo (rovněž i obráceně :D), sladkých úspěchů a setkání s milovanými lidmi vám přeje adminka tohoto blogu, Kayluska06. Nezlobte se, že jsem pro vás nevyrobila žádné "úchvatné" dílo ve PhotoFiltru, jak to mám rok co rok ve zvyku, ale jak jsem psala včera, jsem nemocná a na počítač se moc nedostanu. Ale už je mi líp, rozhodně jsem schopna zúčastnit se štědrovečerního ceremoniálu. :) Jinak co, díváte se na pohádky? Já jsem se dnes dívala na Princ a Večernice. XD A chci se ještě dívat na Co ta holka chce s Amandou Bynesovou. :)
(Obrázek pochází odsud. Podle mě je krásný, jen nechápu, proč tam má Esmé blond vlasy...? A Alice tam vypadá fakt zajímavě. :D)

I´m ill :-(

23. prosince 2009 v 9:22 | Kayluska06
Ahojte, už od neděle jsem nemocná. :( Ležím stále v posteli, na počítač nesmím (teď bych tu taky neměla být :D), z toho důvodu nepřibývají články, tím spíš ne povídky. Je mi to líto, ale aspoň teď mám hodně času přemýšlet o ději dalších kapitol. ;)

Mimochodem, dneska mám 15. narozeniny, hurá! :D Hotová stařenka. XDRáj na zemi (jednorázovka)

15. prosince 2009 v 15:06 | Kayluska06 |  Povídky
Fajn, takže místo další kapitoly k NS jste se dočkali pouze jednorázové povídky, která vznikla den poté, co jsem v sobotu zhlédla NM a původně byla míněna do jedné soutěže, ale nakonec z toho sešlo, tak ji dám aspoň sem. ;))

Děj se odehrává tehdy, kdy Edward od Rosalie zjistí, že Bella "zemřela".

Je to takové stručné, nic moc, zkrátka děj napěchovaný do několika odstavců, ale mohlo to dopadnout i hůř. A navíc... já nejsem Stephenie. :)

P.S.: Díváte se na SuperStar? Jestli jo, co si myslíte o tom, že vypadla Dominika Stará? Mně bude chybět, zpívá nádherně. A komu fandíte, Chodúrovi nebo Šmajdovi? Já jednoznačně... ehm, Edwardovi. ♥♥♥ :D :P

A teď už ta povídka.

Hlásím se vám! :)

13. prosince 2009 v 13:55 | Kayluska06
Ahojky, tak se vám hlásím! Nový měsíc byl prostě úžasný, až na pár bezvýznamných detailů dokonalý. Ale co měl znamenat ten konec??? Takhle to useknout? Asi budu vraždit. :D
Moje dojmy jsou ovšem jednoznačně kladné. Přemýšlím, jestli Měsíc překonal Stmívání... Každý film je něčím vyjímečný. :) Jako knížka však vede s přehledem Stmívání. Měsíc mě místy poněkud nudil...
Film si získal hodně plus za to, že:
  • v něm byly dokonale vyjádřeny všechny emoce, které tam patřily (deprese, bolest, vášeň, bezmocná touha a mnoho dalších)
  • nepřítomnost Edwarda vyrovnávala sexy svalnatá těla vlkodlaků :D
  • tato nepřítomnost byla (alespoň podle mého) filmaři co nejvíce omezena, za což jsem neskonale vděčná ! (Jacob je fajn, ale Edward je prostě nejlepšííí!!! ♥♥♥)
  • byl hodně barevný (nevím, jestli vám to taky tak připadalo, ale mě se prostě zdál o hodně barevnější než Stmívání...)
  • byly tam všechny scény, které jsem tam chtěla vidět a dokonce i nějaké navíc (např. to jak Victoria zabije Harryho
Zklamal mně akorát ten konec a snad možná i to, že ve filmu nezazněla Bellina ukolébavka. :D A taky jsem čekala, že Emily bude mít zjizvenější tvář, ale na druhou stranu je možná dobře, že ji neudělali tak znetvořenou. ;)

Toť mé dojmy. :))

Dneska zase nestíhám...

12. prosince 2009 v 11:10 | Kayluska06
... a to tak že vůbec, totálně, divím se, jak se mi podařilo najít dvě minuty času na tenhle článek. Dnes slavím 15. narozeniny - je to jenom oslava, narozeniny mám až 23.12., ale vždycky to dělám dřív, protože před Štědrým dnem moc kamarádek času nemá. A já nemám čas zase teď, uklízím, chystám atd. takže povídku ani články dnes nečekejte. Je mi to líto. :(( Kayluska06
P.S.: Dneska jdu do kina na Nový měsíc!!!!!!! Tak se těším!!! Konečně ten film doputoval i do našeho města. :))


Ehm...

11. prosince 2009 v 14:23 | Kayluska06
Jo, takže už druhým týdnem tu vůbec nepřibývají články. Jsem hrozná mrcha. Vůbec nejsem schopná udělat si na vás čas a je mi to hrozně líto. Poslední dobou nejsem skoro vůbec na PC, a když už jsem, tak maximálně zmobilizuju síly napsat aspoň kousilínek knížky.
Já vím, že to asi není žádná pořádná omluva, ale je to důvod, proč jsem teď na blogu dlouho nebyla.
Módní policii dám novou až od příštího týdne, pravděpodobně Dakotu Fanning, ale ještě si nejsem jistá.
Povídka taky poněkud dlouho skomírala, ale už se FAKT chystám napsat další kapitolku. ;) Čekejte ji dnes... nebo raději zítra. :))
Chci vám poděkovat, že jste můj blog navštěvovali i v době mé nepřítomnosti a pilně komentovali starší články. Mám vás moc ráda, nezasloužíte si, abych vás věčně tak ošizovala o články. Pokusím se napravit, ale nic nezaručuju. :D :((
Tak se mějte, já valím psát tu další kapitolu, vím, jak strašně dlouho na ni čekáte. :(